Новий семестр - нові можливості

За давньою доброю традицією студенти спеціальності «Філологія» під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської філології та перекладу Наталії Петрівни Бідненко мають змогу пройти міжнародне стажування в університеті-партнері Humanitas, Польща!

Цього року у студентів були не тільки практичні заняття з англійської мови та цікаві лекції (Polish Culture and Traditions з Анастасією Малотою, Academic Writing з Івоною Дронею, Promotion in Social media з Оскаром Бероном), а й можливість попасти на польське телебачення та на власні очі побачити виробництво каналу TVS зсередини.

Запам'яталося студентам і заняття з відомим співаком, коучем та медійним діячем KC NWOKOYE.

Не обійшлося і без культурного дослідження столиці воєводства — Кракова, де дружня команда філологів була на Сукеніцях, відвідала Маріацький собор, Королівський палац на Вавелі та навіть завітали до Ягелонського університету.

Під кінець стажування студенти складали екзамен з англійської або польської мов на отримання сертифікату.

Дякуємо колегам з Humanitas за чудову організацію й неймовірні емоції наших студентів!