Обирай свідомо: магістратура з туризму

21 квітня кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки провела День кафедри для студентів бакалаврату – майбутніх магістрів «Туризм (магістратура) – все про вступ 2020» на онлайн-платформі ZOOM.

Програма підготовки за спеціальністю «Туризм» на другому магістерському рівні вищої освіти була ліцензована тільки у 2020 році, тому кафедра радо запрошує перших магістрів на нашу нову спеціальність!

Отже, чому потрібно мати магістерський диплом зі спеціальності «Туризм»?

Які перспективи ви можете мати, отримавши такий диплом?

Успішний керівник або власник туристичного бізнесу,

Посадовець органу влади з питань туризму та гостинності, науковець у галузі туризму

Магістр з туризму

Галузь знань: 24 «Сфера обслуговування»

Спеціальність: 242 «Туризм»

Ступінь «Магістр»: термін навчання 1 рік 5 місяців (денна форма)

Документ про закінчення: Диплом магістра з туризму з додатком європейського зразка (Diploma Supplement)

Сьогодні ми відкрили свої двері для студентів бакалаврату різних вищих закладів освіти – говорили про здобуття магістерського ступеня вищої освіти за програмою "ТУРИЗМ"

• Туризм (магістратура) - актуально про вступ 2020
  • У нас є відповіді на багато запитань!
  • Чому магістратура?
  • Чому Туризм?
  • Чому навчати?
  • Як наша освітньо-професійна програма відрізняється від інших?
  • Яким є вихід зі світової ситуації в туризмі?
  • Як розвиватиметься туризм в Україні у найближчий рік?

Слухали гаранта програми, професора С.П.Кожушко, завідувача кафедри Г.І. М'ясоїд, заступника завідувача з напряму "Туризм" та відповідального секретаря приймальної комісії Л.Г.Бойко, заступників завідувача С.І.Мединську та С.Г. Захарову.

Мета освітньо-професійної програми «Туризм» другого магістерського рівня вищої освіти –  формування системи набутих загальних (інструментальних, міжособистісних, системних) та фахових компетентностей для здійснення виробничих функцій, підготовка кваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців туризму, здатних розв’язувати практичні проблеми сфери туризму, забезпечити своїм професіоналізмом високу якість туристичного обслуговування вирішення завдань професійної та соціальної діяльності, розв’язання спеціалізованих задач та практичних проблем у певній галузі професійної діяльності або у процесі навчання що передбачає застосування певних теорій та методів відповідної науки та характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, забезпечення здатності випускника здійснювати професійну діяльність на первинній посаді після закінчення закладу освіти.

Освітньо-професійна програма «Туризм» (магістерський ступінь) реалізується кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки.

Завідувач кафедри

Кандидат педагогічних наук, доцент, магістр зі спеціальності «ТУРИЗМ», член Громадської спілки «Асоціація індустрії гостинності України».

М’ЯСОЇД ГАЛИНА ІВАНІВНА

Контакти:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. моб.: +38 095 584 33 96; +38 067 216 95 01

Viber +38 095 584 33 96

Структура освітньої програми, освітні цілі та результати навчання (відповідають Європейським стандартам якості вищої освіти та вимогам Болонської декларації.

Не змогли бути на нашому заході?

ДОКЛАДНО про освітньо-професійну програму «ТУРИЗМ» другого МАГІСТЕРСЬКОГО РІВНЯ вищої освіти, ПЕРСПЕКТИВИ, які отримає випускник, маючи такий диплом, ПЕРЕВАГИ навчання саме в Університеті імені Альфреда Нобеля – за посиланням.

Європейська якість освіти

Участь в міжнародних програмах студентського обміну та закордонні стажування в університетах Іспанії, Німеччини, Польщі та інших країн.

Ми пропонуємо:

• Міжнародно визнаний диплом магістра з ТУРИЗМУ з додатком європейського зразка (Diploma Supplement)
  • Викладання досвідченими педагогами-науковцями, докторами й кандидатами наук, що пройшли стажування в провідних закордонних університетах
  • Майстер-класи представників ТУРИСТИЧНОГО бізнесу
  • Активні методи навчання: виконання Імітаційних Вправ, аналіз ПРАКТИЧНИХ СИТУАЦІЙ та КЕЙСІВ, проведення РОЛЬОВИХ ТА ДІЛОВИХ ІГОР, ПРАКТИКУ на підприємствах туристичного бізнесу, виконання НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ у галузі туризму, які дозволять випускнику магістерської програми розв'язувати складні професійні проблеми та запроваджувати інновації в туризмі в умовах, що змінюються.
  • Опанування інформаційних систем і технологій в туризмі шляхом використання найсучасніших програмних продуктів
  • Спеціалізовану бібліотеку, укомплектовану найновішими вітчизняними та іноземними виданнями
  • Спортивний комплекс
  • Медичний центр

Запрошуємо ВИПУСКНИКІВ ВНЗ УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ отримати якісну освіту, що відповідає міжнародним стандартам та ДИПЛОМ МАГІСТРА З ТУРИЗМУ за 1 рік 5 місяців.

Для зарахування на базі диплома бакалавра з туризму необхідно скласти:

1) Фахове вступне випробування

2) Іноземна мова (у формі Єдиного вступного випробування (ЄВІ))

3) Додаткове фахове вступне випробування для вступників, що здобули іншу спеціальність.

Для зарахування на базі диплома спеціаліста / магістра необхідно скласти:

1) Фахове вступне випробування

2) Іноземна мова

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ вступити без ЗНО з іноземної мови на базі диплома спеціаліста або магістра.

Програми вступних випробувань розміщені на вебсайті університету.