Он-лайн семінар Комітету з якості академічних стандартів для науково-педагогічних працівників кафедри політології та міжнародних відносин

31 березня 2020 року відбувся он-лайн семінар Комітету з якості академічних стандартів для науково-педагогічних працівників кафедри політології та міжнародних відносин Університету імені Альфреда Нобеля. Перед науково-педагогічними працівниками виступила Ганна Яківна Митрофанова – доктор економічних наук, доцент, голова Комітету з якості академічних стандартів Університету, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики.

Учасники семінару – в.о. завідувача кафедри кандидат політичних наук, доцент та гарант освітньо-професійної програми «Політологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ганна Володимирівна Щолокова; доктор політичних наук, професор кафедри та гарант освітньо-професійної програми «Політологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти Галина Петрівна Щедрова; кандидати політичних наук, доценти кафедри Анастасія Олександрівна Перфільєва та Віктор Іванович Пащенко отримали необхідні відповіді на питання з концептуальних засад якості освіти в Університеті, новітніх підходів та методики роботи зі стейкхолдерами.