Он-лайн семінар Комітету з якості академічних стандартів для науково-педагогічних працівників кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту

02 квітня 2020 року відбувся он-лайн семінар Комітету з якості академічних стандартів для науково-педагогічних працівників кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту Університету імені Альфреда Нобеля, на якому обговорювалися питання відповідності освітньо-професійних програм кафедри критеріям оцінювання якості освітніх програм.

В семінарі взяли участь Митрофанова Г.Я., д.е.н., доцент, голова Комітету з якості академічних стандартів Університету, Шкура І.С., к.е.н., доцент, проректор із забезпечення якості освіти, Гавяда В.В., керівник секретаріату Комітету з якості академічних стандартів, Євтушенко О.А., к.е.н., фахівець секретаріату Комітету з якості академічних стандартів, Вареник В.М., к.е.н., доцент, завідувач кафедри, гарант освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Пестовська З.С., к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри, гарант освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Болгар Т.М., д.е.н., професор, гарант освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівня вищої освіти; Атамас П.Й., к.е.н., професор, гарант освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Голова Комітету з якості академічних стандартів Університету Ганна Яківна Митрофанова – доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики, надала детальні пояснення щодо вимог кожного критерію та відзначила пункти, на які потрібно звернути увагу при проведенні самоаналізу відповідності освітньо-професійних програм кафедри критеріям оцінювання якості освітніх програм.

Кафедра висловлює колегам щиру вдячність за цікаву та корисну дискусію!