Онлайн зустріч з учнями 10-11 класів в навчальному проєкті «Школа бізнесу і логістики» на тему «Сучасні тренди бізнесу»

20 травня 2020 р. була проведена онлайн зустріч з учнями 10-11 класів в навчальному проєкті «Школа бізнесу і логістики» на тему «Сучасні тренди бізнесу».

Зустріч проводилась в форматі тренінгу. Актуальність й сучасність теми викликали жвавий інтерес слухачів учасників. У форматі дискусії розглянули такий тренд бізнесу, як психологічний вплив пакування на споживача. На реальних прикладах було продемонстровано новітні розробки пакування. Тренінг пройшов у дружному та теплому форматі!

Чекаємо вас на наступних заняттях «Школи бізнесу і логістики» зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля!