«Online чаювання» з потенційними абітурієнтами на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва

В складний для нашої країни час перед випускниками шкіл постають питання: яку професію обрати, щоб була затребувана, як сьогодні, так і в майбутньому? Яку освітню програму опанувати, щоб бути корисним у відбудові національного господарства? В якому ЗВО навчатися, щоб забезпечити свої сподівання?

В рамках проєкту «On-line чаювання», який здійснюється на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля обговорювалися з потенційними абітурієнтами такі питання. В цьому році випускники шкіл потребують достовірної інформації для правильного вибору життєвого шляху.

На квітневому «чаюванні» в атмосфері відкритості та відвертості було отримано відомості про особливості і переваги освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», можливості працевлаштування, міжнародну академічну мобільність тощо. Значна частина зустрічі була присвячена специфіці вступу у 2022 р.

Бажаємо учасникам зустрічі вдалого вибору, а всім перемоги й миру!