Останній день проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти Академічна доброчесність» був інформативно насичений, колеги обмінювались досвідом та напрацюваннями з питань, що обговорювались.

Сергій Квіт, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, наголосив на необхідності дотримання академічної доброчесності як основи для забезпечення якості освіти: «…не може заклад освіти бути першим і кращим, якщо в ньому немає практики академічної доброчесності…». Він зазначив, що Національне агентство приділяє постійну увагу та аналізує внутрішні системи забезпечення якості ЗВО та розробляє ресурси для унормування опитувань здобувачів та викладачів.

Віктор Дроздов, начальник навчально-методичного відділу Ізмаїльського державного гуманітарного університету, ознайомив учасників зі створенням системи підтримки академічної доброчесності та якості у цьому ЗВО.

Ольга Бершадська, очільниця Центру забезпечення якості освіти Києво-Могилянської Академії, поінформувала про особливості організації навчання у період пандемії, виокремила проблемні моменти, які стали відомі за результатами опитувань здобувачів та викладачів, й поділилась досвідом Києво-Могилянської Академії у їх вирішенні.

Команда Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру вдячність організаторам та учасникам проєкту за отриману інформацію, професіоналізм та бажає успіхів у подальшій роботі.