Перемога у IV Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт зі спеціальності 075 Маркетинг

Студенти кафедри міжнародного маркетингу Університету знову підтвердили високий рівень підготовки магістрів з маркетингу. Магістерська робота Язикової Олени на тему: «Брендинг як ефективна технологія завоювання та утримання покупця» під керівництвом к.е.н., доц. Яременко Світлани Степанівни отримала Диплом II ступеня!

Щиро вітаємо переможця та керівника! Бажаємо нових здобутків і перемог!

Щиро дякуємо організаторам конкурсу – шановній Світлані Володимирівні Ковальчук та колективу кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету, високопрофесійним членам журі за організацію та проведення конкурсу в сучасних складних умовах!