Першокурсники засвоюють академічні стандарти

Першокурсники кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля в рамках навчальної практики «Вступ до спеціальності» сформували уявлення з академічними стандартами.

23 жовтня 2020 р. на заняття були запрошені Онищенко Маріанна Юріївна, начальник Департаменту дидактики та Гавяда Вікторія Вікторівна, керівник секретаріату Комітету з якості академічних стандартів Університету.

Здобувачі вищої освіти бакалаврської програми отримали інформацію про стандарти якості освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля, культуру якості, концепцію забезпечення якості вищої освіти в Університеті та положення академічної доброчесності.

Зустріч відбулась в дружній атмосфері, викликала жвавий інтерес у здобувачів, які активно брали участь в опитуванні.

Дякуємо спікерам за змістовну зустріч!