Перший регіональний тренінг проєкту USAID DOBRE

З 21 по 24 лютого 2020 року в Університеті імені Альфреда Нобеля 35 представників вищих навчальних закладів Дніпропетровського регіону взяли участь у першому регіональному тренінгу проєкту USAID DOBRE.

В рамках 4-х денного тренінгу учасники проєкту вивчали технології навчання дорослих студентів, ролі викладача, тренера, модератора, фасилітатора і ментора, розглядали метод Колба і інструменти розвитку лідерів, менеджерів і фахівців об'єднаних територіальних громад.

Дякуємо провідним тренерам проєкту USAID DOBRE, представникам Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету (MSAP UEK) – Роману Жебчуку і Магдалені Покорі – за інформативність лекцій і внесок у розвиток професійного потенціалу викладачів і тренерів нашого регіону.