Підписання угоди про співпрацю між Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції та Університетом імені Альфреда Нобеля

9 листопада 2020 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції та Університетом імені Альфреда Нобеля.

З боку університету – ректор Холод Сергій Борисович, завідувачка кафедри права, політології та міжнародних відносин Шкабаро Вероніка Миколаївна та начальник юридичного відділу Смоголь Юлія Юріївна, та з боку управління – начальник управління Легостаєв Іван Миколайович та перший заступник начальника управління Захарова Ольга Валеріївна – визначили актуальні для обох сторін напрями співробітництва.

Серед них, у тому числі: спільні наукові та освітні заходи; спільні інформаційні кампанії, виступи, відео записи передач, записи лекцій та інші заходи (у т.ч. онлайн); надання з боку Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції бази для проходження практики в органах юстиції студентами Університету спеціальностей «Право» та «Політологія»; спільна організація та проведення науково-практичних конференцій; обмін актуальною інформацією та багато іншого.

Адміністрація та викладацький склад кафедри права, політології та міжнародних відносин Університету імені Альфреда Нобеля висловлює вдячність керівництву Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) та особисто начальнику управління Легостаєву Івану Миколайовичу за відклик на пропозицію про співробітництво.

Сподіваємось на плідну, довготривалу та різноманітну співпрацю у підготовці висококваліфікованих спеціалістів!