Підсумкове заняття з товарознавства у студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

Бакалаври кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завершили дворічний шлях вивчення дисципліни «Товарознавство».

Товарознавство – це не просто основна технічна дисципліна, це комплекс взаємопов'язаних знань із торгівлі та реклами, менеджменту і підприємництва.

Останнє заняття з дисципліни пройшло у форматі показу сучасних костюмів, який було підготовлено студентами 4 курсу, спираючись на теоретичні знання, вміння їх реалізовувати. Напередодні новорічних свят всіх переповнювало бажання показати себе і на інших подивитися.

Тож, максимально занурившись в атмосферу творчості і фантазій, активно розпочалася підготовка до підсумкового заняття: формування команд, режисура і перфоманс, крій і шиття, написання рекламних слоганів тощо. В хід пішло ВСЕ — дрібниць не було!

Свято, зроблене власними руками, не залишило осторонь його учасників.

Командний дух, креативний підхід, бажання бути кращими, переконливими відрізняло це заняття від інших. Конкуренція розгорнулася між трьома командами:

1. Колекція "Plastics is Fantastic";
2. Колекція Сашка Гайдучеллі;
3. Колекція "Казка поруч!"

Такі різні, і водночас щирі, яскраві й такі талановиті на червоній доріжці студенти презентували свої костюми!

Три номінації та три переможці! Переможених не було! Програв лише той, хто не був з нами! Дякуємо всім учасникам представлення «Колекції 2020»!

Наступним студентам бажаємо ще креативнішого захисту набутих знань і умінь!

Розповісти