Підвищення рівня уміння роботи online

В рамках Всеукраїнського освітнього проєкту для викладачів «Teach Me Online 2.0» доценти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля Орлова В.М., Кузьменко О.В., Сергєєва О.Р. взяли участь у вебінарі «Як розробити онлайн-заняття та втримати увагу студентів».

Менеджер з навчання та розвитку відділу збуту JTI Україна Олексій Чубірка поділився професійними рекомендаціями з ефективної підготовки вебінарів та втримання уваги здобувачів. Було розглянуто: 5 ключових запитань перед початком створення вебінару; практичні, технічні та психологічні елементи підготовки до вебінарів; техніки втримання уваги: як сформувати «фундамент»?; методи управління увагою: підтримка «динаміки», залучення учасників, «чорний ящик».

Участь в таких вебінарах дозволяє викладачам удосконалювати уміння створення онлайн занять і спілкування зі здобувачами вищої освіти!