Плідне літо 2021

Викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля постійно підвищують свою кваліфікацію для забезпечення якісного освітнього процесу з дисциплін освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

З 21 липня по 01 вересні 2021 р. проф. Павлова В.А. та доц. Сергєєва О.Р. пройшли міжнародне стажування за темою «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic» (Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії) у Міжнародному економічному інституту, м. Есеніце, Чехія.

Протягом стажування викладачі ознайомилися з теоретичними аспектами й набути прикладних вмінь щодо моделей сфери вищої освіти, інновацій та методів навчання, проривних технологій й інновацій, що розв'язують проблеми наукових досліджень. Отриманий досвід корисний у питаннях організації освітнього та наукового процесів.