Посол ЄС в Україні відвідав Університет імені Альфреда Нобеля

5 листопада в Університеті імені Альфреда Нобеля вітали пана Матті Маасікаса, посла делегації Європейського Союзу в Україні.

Пан посол мав спілкування з ректором Університету імені Альфреда Нобеля Сергієм Холодом та усіма проректорами під час онлайн-зустрічі.

Сергій Холод вітав пана посла в інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля. Він зауважив, що цінує цей онлайн візит до Університету Альфреда Нобеля, оскільки в Університеті імені Альфреда Нобеля дбають, щоб студенти навчалися в безпечному середовищі, тому з самого початку впровадження ізоляції через пандемію проводять заняття онлайн через ліцензійну версію програми ZOOM.

Університет імені Альфреда Нобеля — єдиний в Україні заклад вищої освіти, який отримав грант в рамках програми Європейської комісії COSME та реалізує проєкт EIW3 "Еразмус для молодих підприємців", який є містком, що поєднує великий бізнес та молодих підприємців. Тож, пан посол цікавився перспективами подальшої співпраці та досвідом співробітництва Університету імені Альфреда Нобеля з програмами ЄС.

Також Сергій Холод запросив пана посла взяти участь у VI міжнародному Нобелівському конгресі, який заплановано на літо 2021 року, а ще приєднатися до абсолютно унікальної події — Дня Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки, який започаткували в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Під час свого віртуального візиту до Університету імені Альфреда Нобеля, Матті Маасікас прочитав лекцію для студентів англомовних програм на тему "Перспективи розвитку відносин між Україною та ЄС" та поділився цікавою інформацією щодо відносин України та Європейського Союзу. Звісно, що для студентів Університету імені Альфреда Нобеля лекція та спілкування з послом делегації Європейського Союзу в Україні стане незабутнім враженням, адже Матті Маасікас відповів на всі запитання студентів.

Чекаємо наступної зустрічі в Університеті імені Альфреда Нобеля!