Поведінкова економіка – тренд глобалізації (погляд слухача лекції)

Викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету Альфреда Нобеля – активні учасники заходів, що формують знання і думки.

18 листопада 2020 р. проф. Павлова В.А. та доц. Орлова В.М. прослухали онлайн лекцію провідного економіста, професора Школи менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв США Романа Шеремета: «Що таке поведінкова економіка?».

Під час лекції пан Роман переконав слухачів, що це одна з найперспективніших галузей економічної науки.

Обговорювались питання різниці між традиційною та поведінковою моделями економіки, найбільш прийнятні методи дослідження, які використовують поведінкові економісти та інші питання, серед яких і болючі для українського розвитку.

Цікава методика проведення лекції, заслуговують на увагу методи роботи зі слухачами, корисна інформація!