Практики проводять заняття: захист прав споживачів

У здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля пройшло заняття з захисту прав споживачів, яке провів Грищенко Геннадій Федорович, голова Громадського об’єднання «Служба захисту прав споживачів України».

Темою заняття було ознайомлення з потенційними небезпеками Інтернет торгівлі з метою підвищення рівня правової освіти в даних питаннях.

Разом з Грищенком Г.Ф. здобувачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва розглянули проблеми, що стосуються електронної комерції, а саме: основні проблеми інтернет – магазинів; відсутність інформації для споживача в системі онлайн торгівлі; недотримання законодавчо визначених умов гарантій на товари; розгляд кейсів щодо порушень в електронній комерції.

Обізнаність з ситуаціями, що виникають у сфері e-commerce дозволить здобувачам приймати правильні рішення, як у якості майбутнього підприємця, так і у власних правових взаємовідносинах споживача.

Зустрічі з практиками у різних сферах діяльності майбутніх фахівців є основою формування їх професіоналізму!