Практики в аудиторії: діалог з експертом

Для здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля зустрічі з фахівцями-практиками є традиційними. Під час зустрічей підтверджується практична спрямованість пройденого матеріалу, набувається досвід в різних сферах діяльності.

21 листопада 2020 р. в рамках дисципліни «Експертиза товарів», який проводила доцент, к.е.н. Рижкова Г.А., здобувачі магістерської програми стали учасниками майстер-класу.

Новизни, актуальності й практичної цінності заняття надав формат діалогу з експертом-практиком – судовим експертом Дніпропетровського інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, кандидатом технічних наук, доцентом Холодовою Ольгою Юріївною. Високий рівень кваліфікації гості, її відкритість і практичність прикладів викликали великий інтерес з боку магістрів кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва.

Тож, з новими знаннями до нових звершень!