Презентація міжнародної програми студентських обмінів «GLOBAL UGRAD»

4 грудня представники Посольства Сполучених Штатів Америки провели презентацію міжнародної програми студентських обмінів «GLOBAL UGRAD» для студентів 1-3 курсів всіх спеціальностей Університету імені Альфреда Нобеля.

Міжнародна програма студентського обміну (Global UGRAD) – це програма Відділу освітніх та культурних програм Держдепартаменту США. Програма UGRAD надає можливість студентам денних відділень вищих навчальних закладів пройти навчання протягом 1 академічного року. Всі учасники відбираються на основі відкритого конкурсу.

Програма «GLOBAL UGRAD» спільно здійснюється за підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning. Майкл Хакетт, заступник Аташе з питань культури Посольства США наголосив, що Бюро прагне до того, щоб його зусилля показували розмаїття американського суспільства та суспільств за кордоном.

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США заохочує до участі у всіх своїх грантових програмах та інших заходах людей з усього світу та пропонує можливості, що відкриті для всіх, незалежно від їхньої раси, кольору шкіри, національного походження, статі, віку, релігії, географічного розташування, соціально-економічного статусу, фізичного стану, сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Бюро дотримується принципів справедливості, рівності та інклюзивності.

Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань культури Посольства США презентувала основні кроки щодо підготовки документів та проходження конкурсного відбору. Також помічник аташе підкреслила, що ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури та традицій Сполучених Штатів Америки.

За умовами програми учасники навчаються протягом одного семестру без отримання ступеня в Сполучених Штатах за будь-якими спеціальностями. Учасники обираються за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови, громадська активність та готовність учасника до перебування у США як студента за обміном.

Детально: https://ua.usembassy.gov/education-culture/exchange-programs/academic-exchanges/global-ugrad/

Зустріч була підготовлена за сприянням Департаменту міжнародного співробітництва
оф. 2601.

Розповісти