Презентація програми стажувань у готельно-ресторанному комплексі "Panorama Morska Health Resort & Medical SPA Jarosławiec" (Польща)

В понеділок, 17 січня 2022 р. відбулася онлайн-презентація програми стажувань у готельно-ресторанному комплексі "Panorama Morska Health Resort & Medical SPA Jarosławiec" (Польща), яку провела менеджер Марія Яковчук.

Презентація бази нового партнера Університету імені Альфреда Нобеля, попри канікули, зацікавила студентів програм «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» Університету імені Альфреда Нобеля.

Що пропонує Польща у Ярославці на такій практиці?

Робота в найбільшому готелі Ярославця, що знаходиться в 350 метрах від берега Балтійського моря. Це можливість з якої варто скористатись!

Приїжджаючи до готельного комплексу "Panorama Morska Health Resort & Medical SPA Jarosławiec" працювати студент отримує набагато більше як просто роботу:

• Досвід в готельній сфері
  • Розвиток мовних вмінь
  • Хороший заробіток
  • Літо біля моря
  • Нові знайомства

Актуальні посади на стажуванні, практиках у 2022 році:

• Помічник рецепції (знання польської рівень комунікативний)
  • Помічник бармена
  • Покоївка
  • Офіціант
  • Помічник кухаря
  • Прибирання на території

Інші прості роботи

• Працівник зони Wellness (знання польської рівень комунікативний).

Готельний комплекс оформлює запрошення на роботу, на цей момент відбувається процедура підписання двосторонньої Угоди між готельного комплексу "Panorama Morska Health Resort & Medical SPA Jarosławiec" (Польща) та Університету імені Альфреда Нобеля.

Під час праці у нас студент має можливість покращити свої знання з англійської, німецької, польської мов, позаяк до нас приїжджають гості з різних куточків Європи.

Після завершення практики студент отримує Сертифікат.

Студент за проходження практики отримує винагороду.

Тих студентів, кого зацікавила можливість практики на цій базі просимо звертатися до гаранта програми «Готельно-ресторанна справа», доцента Світлани Геннадіївни Захарової.

Слідкуйте за анонсами на сторінці кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля!