Презентація стажувань у Франції - 2022

1 листопада на платформі Zoom відбулася Презентація стажувань у Франції - 2022, у якій взяли участь 58 студентів Університету імені Альфреда Нобеля, які ознайомилися із новими можливостями, що відкриваються перед студентами, які вже володіють, або тільки розпочали вивчати французьку в межах нової Європейської франко-англійської програми +F.

Отже, наші студенти мають можливість взяти участь у 4 програмах стажувань, а саме:

• +F1 - Літній франкомовний Університет у м. Страсбург (Франція)
  • +F2 - Лінгвокультурне стажування у французькій родині
  • +F3 - Лінгвопрофесійне стажування у готельно-туристичному секторі
  • +F4 - Лінгвопрофесійне стажування у спа готелі «Le Belvédère».

Ми розповіли всі подробиці та умови стажування та відповіли на питання наших учасників. З нами також були наші перші стажисти, які здійснили стажування у Франції цього року, Артем Єрохін та Карина Наугольна. З їх статтями про стажування ви також можете ознайомитися найближчим часом на нашому каналі.

Якщо ви бажаєте взяти участь у стажуванні у Франції у 2022 році, заповнюйте наступну Google форму до 3 листопада.

Запрошуємо вас також підписатися на інформаційні ресурси Центру франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля, де ви знайдете всю актуальну інформацію, яка стосується франкомовних програм та заходів, і де найближчим часом буде розміщено статті від наших перших стажистів у Франції 2021 р., Артема Єрохіна та Карини Наугольної:

Офіційний канал Центру франкомовних програм

Спеціальний канал для студентів нової Європейської програми +F (Франкомовний онлайн Університет)

Офіційна сторінка Центру франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля у Facebook

А також сайт наших французьких партнерів, Федерації "Обміни Франція-Україна"

Якщо у вас виникають будь-які питання,
звертайтесь за додатковою інформацією до Центру Франкомовних програм:

Університет імені Альфреда Нобеля

вул. Січеславська Набережна, буд. 18, ауд. А 107

Дніпро, Україна 49000

Тел.: +38 (0562) 31 24 62

+38 (067) 391 45 14 Viber, WhatsApp, Telegram

Бажаємо вам здоров'я та успіхів!