Про досвід в підприємницькій діяльності від практика

Для здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля проведено заняття керівником і засновником компанії ТОВ «РОСТ» та керівником ТОВ «Овочевий світ», які займаються переробленням і консервуванням фруктів та овочів і їх гуртовою торгівлею, Газімагомєдовим Ростиславом Даніяловичем.

Досвід Ростислава, випускника першого набору кафедри, щодо організації бізнесу, «таємниць» підприємництва, особливостей вибору конкретного виду економічної діяльності для визначення власного сегмента ринку є для нинішніх випускників неоціненним джерелом знайомства з майбутньою професією.

Можливості поставити питання, що стосуються практичних ситуацій, бесіди щодо отримання досвіду роботи під час практики чи можливостей працевлаштування заохочують здобувачів відвідувати заняття, що проводять фахівці-практики в аудиторіях Університету.

Заняття пройшло емоційно, сподівання та очікування учасників були задоволені.

Осінній лекторіум від практиків триває!