Програми подвійних та паралельних дипломів Університету імені Альфреда Нобеля: вручення польських дипломів

27 студентів Університету імені Альфреда Нобеля скористалися унікальною можливістю, яку пропонує університет, а саме розпочали паралельне навчання в Університеті Humanitas (Wyższa Szkoła Humanitas) у Польщі. Тому випускники мають 2 магістерські дипломи: диплом Університету імені Альфреда Нобеля та диплом Університету Humanitas (WSH).

Здобувачі розпочали своє навчання, ще у 2018 році, їздили на сесії та складали іспити, а захищали магістерські роботи вже online. Випускники програми, які змогли приїхати на урочисте вручення дипломів, раділи та залюбки ділилися позитивними враженнями від поїздок, навчання та програми.

• slide

З нагоди плідної співпраці ректор Університету Humanitas (Wyższa Szkoła Humanitas) висловив слова подяки ректору Університету імені Альфреда Нобеля Сергію Холоду:

«Вітаю Вас та академічну спільноту Університету імені Альфреда Нобеля з вручення дипломів в рамках спільної програми. Це чудовий привід, яким маємо пишатися. Це доказ ефективної співпраці між нашими закладами вищої освіти. У цей нелегкий час спільними зусиллями змогли досягти основної мети – системної освіти для майбутніх поколінь!»

Нагадаємо, що усі здобувачі освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля, мають можливість навчатися за програмами подвійних та паралельних дипломів. Це сприяє успішному старту кар’єри та розширює подальші міжнародні можливості для випускників.

Цікаво навчатися за програмами подвійних дипломів? Дізнайтеся більше про програми подвійних дипломів та міжнародні можливості у завідувачів кафедр та у департаменті міжнародного співробітництва!