Проєкт Дніпро-2030 в Університеті імені Альфреда Нобеля

Викладачі та здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля відвідали відкриту лекцію Кшиштофа Лонтки та дізналися про стратегічне планування, побудову та розвиток стратегії міста від практика та автора понад 20 стратегій міст, в тому числі польського Любліна та українських Сум, в рамках стратегічної сесії Dnipro 2030, яка відбулася 6 лютого в Університеті імені Альфреда Нобеля з ініціативи ГО "Команда Дніпра".

Матеріал цієї унікальної лекції став практичним доповнення до курсів, які вже здобувачі вивчають в аудиторіях інноваційного Університету імені Альфреда Нобеля, наприклад, «Маркетинг територій», «Стратегічне планування».

Крім того, здобувачі взяли участь у стратегічній сесії з розробки стратегії Дніпра разом з активною громадськістю та представниками Команди Дніпра, яка також відбулася на базі Університету імені Альфреда Нобеля.

Такі можливості для здобувачів освітніх програм стали можливими завдяки тому, що Університет імені Альфреда Нобеля виступив партнером стратегічної сесії та підтримав активістів, які розвивають місто.