Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ) від організації Американські Ради з міжнародної освіти. День четвертий

4-й день проєкту "Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти Академічна доброчесність" був присвячений розгляду та аналізу інструментарію інституційного аналізу академічної доброчесності та системи внутрішнього забезпечення якості закладів вищої освіти.

Яна Чапайло, координаторка проєкту, ознайомила учасників з особливостями інституційного самооцінювання ЗВО, надала пояснення щодо інструментарію опитування щодо академічної доброчесності.

Єгор Стадний, ексзаступник міністра освіти і науки України, зосередився на користі, значущості та необхідності проведення регулярних опитувань здобувачів та викладачів, від яких залежить імплементація інноваційних стратегій розвитку ЗВО, виявлення проблемних індикаторів, ефективність навчання/викладання та забезпечення академічної доброчесності і якості освіти у закладах вищої освіти.

Читайте також Проєкт Academic IQ від організації Американські Ради з міжнародної освіти. День третій.