Пройшов захист кваліфікаційних робіт

На кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля 26-27 січня 2021 р. пройшов захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачів освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Цьогорічні роботи вирізняються практичною спрямованістю досліджень, оскільки значна частка випускників є власниками бізнесу. Тож їх напрацювання стали шляхами удосконалення діяльності ТОВ, ФОП, ПП.

Захист досліджень став жвавою дискусією між практиками та теоретиками; між новаторами та поміркованими господарями.

Об’єктами дослідження були різні підприємницькі процеси у суб’єктів господарювання сфери торгівлі, виробництва, девелопменту, послуг. Захист був цікавий і конструктивний.

Щиро віримо у блискуче майбутнє наших магістрів, у їх успішний власний шлях у світі, сповненому безлічі можливостей.

Вітаємо випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та набуттям кваліфікації магістрів з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності!

Двері кафедри міжнародної торгівлі і підприємства завжди залишаються відкритими для них. Тож будемо чекати на нові зустрічі!