Публікація збірника тез конференції (2021 COMAGI у Лондоні, Великобританія, що була проведена в Університеті імені Альфреда Нобеля

25 квітня 2021 р. у Лондоні, Великобританія, був опублікований збірник тез 1-ї міжнародної конференції з міграційних та гендерних досліджень 2021 КОМАГІ (2021 COMAGI), що була проведена в Університеті ім. Альфреда Нобеля 11-12 березня 2021 р.

Цифровий номер збірника тез конференції ISBN 978-1-80135-056-3. Його можна знайти на сайті видавництва Transnational Press London за посиланням https://www.tplondon.com/product/2021comagi/.

Велика подяка всім організаторам та партнерам конференції - науковим установам та університетам Великобританії, Фінляндії, України, Індії, Туреччини, Португалії, Румунії, Сербії, США та Молдови за блискучу організацію 1-ї міжнародної конференції з міграційних та гендерних досліджень 2021 КОМАГІ (2021 COMAGI).

До наукового комітету 1-ї міжнародної конференції з міграційних та гендерних досліджень 2021 КОМАГІ (2021 COMAGI) були запрошені та ввійшли науковці всіх вищезазначених країн, а також Китаю, Німеччини, Польщі.

У цілому, представники 25 країн з різних куточків світу були учасниками 1-ї міжнародної конференції з міграційних та гендерних досліджень 2021 КОМАГІ, та лише частина тез учасників, пройшовши жорсткий відбір, була відібрана для публікації у збірнику тез конференції. Окрім представників усіх вищезазначених країн, у збірнику тез також були опубліковані праці науковців з Канади, Ірану, Австралії, Республіки Ліберії, Непалу, тощо.

Дана конференція, а також опублікований збірник тез 2021 КОМАГІ (2021 COMAGI) у Великобританії, вже вписані золотими літерами в історію світових міграційних та гендерних досліджень. У цьому також велика заслуга ректора Університету ім. Альфреда Нобеля Холода С.Б., директора департаменту міжнародного співробітництва Іщенко Т.В., начальника відділу розвитку персоналу та електронного документообігу Рубан О.О., а також начальника центру програмно-інформаційних технологій Кудрявця В.А., які всебічно та повною мірою сприяли організації та проведенню на найвищому рівні у стінах Університету ім. Альфреда Нобеля 1-ї міжнародної конференції з міграційних та гендерних досліджень 2021 КОМАГІ (2021 COMAGI).

Підсумовуючи все вищезазначене, хочеться додати, що міграційні та гендерні дослідження тривають у світі, а це означає, що будуть організовуватись нові наукові заходи, які продовжуватимуть збирати науковців всього світу для обговорення нових міграційних та гендерних викликів, які постають перед людством.