Радо зустрічаємо абітурієнтів!

Вибір майбутньої спеціальності – це важливе рішення для випускників. На кого вчитися? Що вивчати? Що буде актуальним за 5–7 років? Чи допоможе спеціальність у досягненні мрії та самореалізації? Які ЗНО потрібно складати? Всі ці питання є актуальними для учнів 11 класів, адже влітку вони мають зробити свій вибір та подати електронні заяви до закладів вищої освіти та вирішити, де і чому навчатимуться.

У суботу, 23 листопада, абітурієнти мали нагоду познайомитися з усіма актуальними спеціальностями та поставити запитання представникам кафедр, дізнатися більше про Університет імені Альфреда Нобеля, завдяки екскурсії, презентаціям та майстер-класам.

Про діяльність, досягнення Університету імені Альфреда Нобеля, інфраструктуру, міжнародне визнання та якість навчання розповіла Тетяна Мішустіна, проректор із стратегічного розвитку та комунікацій Університету імені Альфреда Нобеля.

Тамара Іщенко, проректор з питань міжнародного співробітництва та міжнародної акредитації, окреслила неймовірні міжнародні можливості, які мають студенти: академічна мобільність та стажування. Також поділилася важливою новиною – у переліку партнерів Університету імені Альфреда Нобеля з’явилися 2 турецькі ЗВО: Istanbul Aydin University та Muğla Sıtkı Koçman University.

Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії, обговорила з присутніми правила вступу-2020, які затвердили у Міністерстві освіти та науки, але поки не затвердили у Міністерстві юстиції. За ними скорочено терміни подання електронних заяв та підвищено рівень конкурсних балів до 140 балів для спеціальностей «Право» та «Міжнародні економічні відносини».

Абітурієнти дізналися також про медичний центр Nobel Medical Center, який працює на базі Університету та діяльність студентського самоврядування.

Окремо було проведено майстер-класи з політології, міжнародних економічних відносин, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, а також фінансів, банківської справи та страхування.

• slide

Відвідування Оpen Day в Університеті імені Альфреда Нобеля – це унікальна нагода познайомитися з Університетом імені Альфреда Нобеля, спеціальностями, які пропонуються абітурієнтам та особисто поспілкуватися з представниками кожної кафедри, тому такою можливістю потрібно неодмінно скористатися.

Запрошуємо 21 грудня о 12:00 на новорічний День абітурієнта! Буде багато корисної інформації щодо вибору спеціальності, вступу, а також святковий концерт, квест та подарунки.

Завжди раді зустрічі в інноваційному та теплому Університеті імені Альфреда Нобеля, на Січеславській Набережній.

Розповісти