Red Bull ДійШвидко – поради професіоналів майбутнім менеджерам

5 листопада 2019 року здобувачі спеціальності «Менеджмент» Таран Сергій та Віннікова Еліна стали учасниками проекту «Red Bull #ДійШвидко», який передбачає мотиваційні зустрічі з професіоналами та менеджерами з різних сфер, які змогли створити власний успішний бізнес. Креативний підхід та віра в успіх дозволили їм втілити сміливі проекти в життя.

Організатори проекту в Дніпрі – Red Bull Events та ЦеХАБ Дніпро.

Спікери:

Аліна Щербина та Катерина Дорошевська (Ekaterina Doroshevskaya) - засновниці платформи для розвитку креативного бізнесу в Україні «БУДЬ В UA»;

Олександр Варава та Анастасія Варава – співзасновники BLACK SHEEP, VARBURGER та "Ринкові відносини";

Юлія Овчаренко (Julia Ovcharenko) – співзасновниця ГО «Культура Медіальна» та фестивалю «Конструкція»;

Влада Миколюк – засновниця PR – платформи з підготовки бренд-євангелістів PRoector. Ex-євангеліст Work.ua, Concord bank;

Владислав Штипельман – бджіл Надхненник MEDUSHA, стратег засновник PartnerDecor Ukraine, співзасновник бізнес спільноти BOARD.

Модераторка – Катерина Никитенко, головна редакторка проекту КУСТ.

Дякуємо організаторам та спікерам за цікаві та надихаючі доповіді!

Розповісти