Різноманіття інтересів кафедри підприємництва

Викладачі та здобувачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля 27-29 жовтня 2020 р. взяли участь у міжнародному транспортному форумі «TRANS EXPO ODESA 2020» та міжнародній конференції «Розвиток транспортної структури України: виклики та перспективи. FOCUS: сухі порти, логістичні хаби, індустріальні парки».

У форумі взяли участь 41 спікер, 249 делегатів з 22 країн.

Інтереси учасників з університету знайшли відповіді в панельній дискусії – Smart moves: цифрові технології на транспорті, інноваційні методи ведення транспортної логістики та на круглому столі – Роль авіасектору України в розвитку транспортного потенціалу: виклики та перспективи.

Дуже цікавими були дискусії щодо успішного ведення окремих бізнес-питань і шляхів підвищення ефективності компанії.