Розпочав роботу 6-й Міжнародний конгрес “Освіта, толерантність та мир заради рівних можливостей кожного: глобальні виклики”

Сьогодні, 11 жовтня 2021 року, розпочав роботу 6-й Міжнародний конгрес сучасних освітніх досліджень “Освіта, толерантність та мир заради рівних можливостей кожного: глобальні виклики”, який відбувається онлайн в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Учасники з різних країн світу (України ??, Німеччини ??, Туреччини ??, Британії ??, США ?? тощо) впродовж 3 днів роботи конгресу будуть обговорювати проблемні питання миру, рівності, освіти та напрацювати шляхи вирішення. Професори та науковці з усього світу домовлятимуться про створення сприятливих умов для дискусії, обміну ідеями, думками, а також сприятимуть широкому обговоренню питань миру, рівності, освіти науковцями, освітніми, громадськими та політичними діячами, підприємцями тощо.

З промовою під час відкриття 6-ого Міжнародного конгресу сучасних освітніх досліджень “Освіта, толерантність та мир заради рівних можливостей кожного: глобальні виклики” виступали:

Проф. Д-р. Невіде Деллал, Президент Асоціації сучасних освітніх досліджень,

Борис Холод, президент та засновник Університету імені Альфреда Нобеля. Він підкреслив важливість подібних ініціатив та розповів про ініціативи Університету імені Альфреда Нобеля: проведення Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки, Нобелівські конгреси тощо.

Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля, також привітав учасників міжнародного конгресу, висловив подяку за підтримку та побажав плідної роботи.

Почесними гостями та спікерами конгресу стали Майкл Мерфи, президент Асоціація університетів Європи та Марсело Кнобель, член Ради директорів Обсерваторії Великої Хартії університетів.

Тож, бажаємо плідної роботи всім учасникам конгресу, адже попереду, ще 2 дні виступів науковців та дискусій.

Між іншим, Університет імені Альфреда Нобеля вже запланував нові важливі зустрічі:

•  28-30 вересня 2022 року відбудеться 7 Міжнародний конгрес “Майбутнє природничих та суспільних наук”.
  • у 2023 році відбудеться всесвітній конгрес ректорів університетів з порядком денним: “МИР І ЗНАННЯ - ГОЛОВНІ ЧИННИКИ ВИЖИВАННЯ ЛЮДСТВА”. Цей Конгрес відбудеться в Україні за ініціативи Університету імені Альфреда Нобеля.