Розширене засідання групи зі змісту та якості вищої освіти

Проведене розширене засідання групи зі змісту та якості вищої освіти кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки з питань поточного стану та перспектив розвитку спеціальності "Готельно-ресторанна справа".

Очолював засідання ректор університету Сергій Борисович Холод, в обговоренні брали участь проректор із забезпечення якості Ірина Сергіївна Шкура, проректор з розвитку Олена Юріївна Красовська, проректор з міжнародної діяльності Тамара Володимирівна Іщенко, проректор з наукової діяльності Анна Аркадіївна Степанова, помічник ректора з питань ліцензування та акредитації Тетяна Ігорівна Коробейнікова, начальник відділу дидактики Маріанна Юріївна Онищенко, професор кафедри Світлана Павлівна Кожушко, професор кафедри Олена Іванівна Юдіна, доцент, заступник завідувача кафедри, гарант ОП "Готельно-ресторанна справа" Світлана Геннадіївна Захарова, доцент, заступник завідувача кафедри Любов Григорівна Бойко, завідувач кафедри Галина Іванівна М'ясоїд, інші члени групи зі змісту та якості освіти.

На засіданні 21.02.2022 р. обговорено низку стратегічних питань, що стосувалися аналізу потреб регіонального ринку праці у фахівцях індустрії гостинності, обговоренню закордонного досвіду навчання, можливості запровадження дуальної освіти, реалізації поточних програм за стратегічними напрямками діяльності кафедри та розвитку спеціальності, рівень досягнення поставлених раніше цілей, можливі шляхи оптимізації наукової роботи за напрямом "Готельно-ресторанна справа", подальшої інтернаціоналізації освітньої та наукової діяльності.
На засіданні сформульовано нові задачі та поставлено цілі наступної зустрічі групи зі змісту та якості кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки.
Засідання проведено у гібридному форматі: очно та із застосуванням засобів ліцензованої онлайн платформи Zoom.