Розширюємо знання про онлайн інструменти

Участь викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля в вебінарах компанії GlobalLogic дозволяє швидко адаптуватися до можливостей онлайн навчання студентів.

29 квітня 2020 р. під час презентації зустрічі «Інструменти для онлайн роботи та навчання» викладачі змогли не тільки розширити свої знання про сучасні інструменти онлайн, а й сформувати уміння застосовувати їх. Зокрема, користування календарем, планингом, дошкою.

Ознайомилися з системами управління завданнями, інформацією. Частину вебінару присвячено роботі в Google класі. Окремо розглядалися актуальні системи відеоконференцій, у тому числі, ZOOM, YouTube та ін.

Вебінар мав практичну спрямованість і був корисним для розширення знань про сучасні онлайн інструменти для організації дистанційного навчання.