Розвиваємо «soft-skills» та обираємо професію з Запорізьким академічним ліцеєм «ВИБІР»: комунікації в туризмі та індустрії гостинності й виклики часу

Останній шкільний тиждень для учнів 10 класу Запорізького академічного ліцею «ВИБІР» запам’ятається зустріччю з представниками Університету імені Альфреда Нобеля – відповідальним секретарем Приймальної комісії та доцентом кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Любов Григорівною Бойко, та завідувачем кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Галиною Іванівною М’ясоїд.

В плані роботи учнів Ліцею – ознайомлення та розвиток м’яких навичок, які є запорукою успіху у будь-якій галузі. Тому для старшокласників сьогодні, 22 грудня 2020 року, було проведено інтерактивну лекцію «Soft-skills як запорука Вашої професійної успішності».

Любов Григорівна Бойко, психолог за освітою, майстер використання тренінгових методик на занятті, заохотила учнів до вирішення проблемних завдань та ситуацій, які спонукали до роздумів про атрибути успішності, змусили думати нестандартно, думати про актуальність розвитку гнучкості, комунікацій та досягати своїх цілей, у тому числі успішно конкурувати на ринку праці.

Галина Іванівна М’ясоїд, кандидат педагогічних наук, доцент, магістр з туризму, член ГО «Асоціація індустрії гостинності України», в інтерактивній формі ознайомила школярів з новітніми тенденціями розвитку індустрії гостинності та туризму, наголосивши, що вижити на цьому ринку можна тільки відповівши на нові запити та потреби подорожуючих, гостей, туристів, користувачів послуг. А ці потреби змінюються щодня.

Отже, розглянули тенденції ринку сьогодні, побачили та почули багато цікавого, наскільки дозволив час. Отримали запрошення дізнатися більше на освітньо-професійних програмах «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», які є лідерами вступу!

Наприкінці ми перевірили, наскільки уважними були наші учні сьогодні, загравши в онлайн-гру: адже перевірка повинна бути цікавою. Тому вітаємо переможців гри: перше місце заслужено отримала Ярова Єлизавета, її подруги Софія та Катерина отримали 2 та 3 місця!

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля рада бачити усіх абітурієнтів на наших освітньо-професійних програмах «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», де ми навчаємо всіх необхідних речей: спеціальних дисциплін і маси корисних навичок та умінь: взаємодії, розв'язання проблем, володіння двома іноземними мовами, креативності, гнучкості та адаптивним здібностям!

• Слідкуйте за нами ТУТ.