Секрети ефективного рекрутингу від практиків

У квітні-травні 2020 року TalentScan.ua провів серію вебінарів «Ефективний рекрутинг у сучасних реаліях. Економія часу та фінансів на сорсингу кандидатів», які відвідали викладачі кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики та здобувачі спеціальності «Менеджмент».

Теми вебінарів:

• Огляд процесу рекрутменту. На що скаржаться кандидати найбільше? Що можна автоматизувати?
  • Отримати максимум від Linkedln
  • Як знайти рідкісних кандидатів на GitHub і StackOverflow?
  • Як знайти кандидата безкоштовно? За якими каналам зв’язку відповідають швидше?
  • Як правильно шукати на Rabota.ua, Work.ua, HH та автоматизація рекрутингу з TalentScan.Pro
  • Інструменти, які генерують Х-ray запити. Огляд інструментів розсилок. Управління кандидатами.

12 травня 2020 року відбувся останній Online вебінар з серії «Ефективний рекрутинг у сучасних реаліях» «Секрети пошуку на robota.ua та автоматизація рекрутингу з TalentScan.Pro».

Він дав відповіді на такі питання:

• Як знайти того хто може бути відкритий до пропозиції?
  • Як зробити це швидко і в рамках бюджету?
  • Які процеси можна автоматизувати?
  • Про це та багато іншого ми поговоримо на вебінарі!

Дякуємо організаторам за цікаві та корисні заходи.