Секрети успішної співбесіди з роботодавцем від французького фахівця майбутнім менеджерам

16 листопада 2020 відбувся online тренінг «Як отримати першу роботу: секрети успішної співбесіди з роботодавцем» з Жан-Клодом Вінно (м. Гренобль, Франція), в якому взяли участь здобувачі спеціальності "Менеджмент" 1, 2 та 4 курсів.

Жан-Клод Вінно – фахівець з менеджменту та кількісного маркетингу, викладач Інженерно-технічного інституту, керівник Департаменту управління базами даних, актор та режисер і він готовий поділитися французьким поглядом на основні секрети успіху першого працевлаштування.

Пан Вінно розповів про секрети працевлаштування, що написати у CV, щоб працедавець звернув увагу на тебе, логіку рекрутерів при проведенні співбесіди. Не менш цікавою була й друга частина зустрічі, відповіді на питання.

Зустріч відбулася в рамках "Французького клубу", що започатковано Центром Франкомовних Програм в співпраці з Федерацією обмінів «Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна».

Дякуємо Жан-Клоду Вінно за цікавий виступ та організаторам заходу за можливість спілкування з цікавим спікером!