Семінар-тренінг для викладачів ДНЗ «Транспортно-економічний коледж» на тему «Навчальні цілі та результати навчання»

31 січня 2020 року відбувся семінар-тренінг для викладачів ДНЗ «Транспортно-економічний коледж» на тему «Навчальні цілі та результати навчання».

Митрофанова Ганна Яківна, голова Комітету з якості академічних стандартів, розповіла про процес акредитації, критерії оцінювання освітніх програм, а також основні проблеми, які виникають в процесі акредитації освітніх програм. Вона наголосила на важливість формування цілей та результатів навчання.

Гавяда Вікторія Вікторівна, керівник секретаріату Комітету з якості академічних стандартів, провела міні-тренінг «Навчальні цілі та результати». Учасники тренінгу навчилися формулювати цілі та результати навчання за таксономією Блума. Отримані знання були одразу закріплені на практиці.

Висловлюємо подяку директору ДНЗ «Транспортно-економічний коледж» Таберко Льву Миколайовичу та заступнику директора з навчальної роботи ДНЗ «Транспортно-економічний коледж» Уласевич Надії Василівні за співпрацю.

Розповісти