Семінар-тренінг «Формулювання результатів навчання за освітньою програмою та освітніми компонентами»

23 січня 2023 року для науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля відбувся семінар-тренінг на тему «Формулювання результатів навчання за освітньою програмою та освітніми компонентами»,який провела керівник Центру англомовних програм, професор кафедри глобальної економіки Магдіч А.С.

Під час зустрічі спікер акцентувала увагу на сутності результатів навчання, які є очікуваними показниками того, що здобувач має знати, розуміти та/або може виконати після завершення процесу навчання. Саме тому в усіх Стандартах вищої освіти МОН України та European Standards and Guidelines (ESG) зазначено, що результати навчання мають бути конкретними, зрозумілими, вимірюваними. Для коректного формулювання результатів навчання було надано стислу характеристику дескрипторів (Дублінський, SEEC і т.ін.) та таксономії Блума.

Професор Магдіч А.С. зосередила увагу учасників семінару на чіткому відображенні когнітивних процесів, виборі дієслів, які демонструють РН відповідно до рівня навчання. Багато яскравих прикладів та коментарі сприяли більш глибокому розумінню суті питань, що обговорювались.

Департамент дидактики щиро вдячний професору Магдіч А.С. та учасникам семінару, результати якого сприятимуть удосконаленню освітнього процесу в Університеті імені Альфреда Нобеля.