Сертифікований фахівець провів лекцію для здобувачів вищої освіти

В рамках весняного лекторіума для здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля відбулася лекція-дискурс Олени Синіциної, сертифікованого нутріціолога та дієтолога, спеціаліста з лікувального, оздоровчого, функціонального та спортивного харчування.

Спікер відмітила важливість у житті знань та soft-skills навичок, які здобувачі отримують при вивченні дисципліни «Основи раціонального харчування».

Олена поділилася практичним досвідом щодо базових правил здорового харчування та усвідомленого ставлення до власного здоров’я, прокоментувала харчові залежності, зокрема від цукру.

Особливий інтерес у здобувачів викликали питання пов’язані з медициною антиейдж, рекомендації щодо ефективних та правильних фізичних навантажень і фітнес-завдань.

Дякуємо Олені за цікаву, інформативну лекцію!