Шановні випускники Університету імені Альфреда Нобеля!

Щиро вітаю вас з успішним завершенням навчання!

Свого часу ви зробили правильний вибір, коли доєдналися до дружньої університетської родини. Протягом чотирьох років наші викладачі ділилися з вами знаннями, досвідом, мудрістю, огортали теплом і турботою.

Ми разом з вами долали виклики, що поставали перед нами, освоювали нові умови навчання, вирішували різні нагальні завдання. Ви були першими, хто опанував і високотехнологічне навчання, і складання екзаменів, і навіть захист дипломних робіт онлайн. Але завдяки спільній наполегливій праці ви з честю витримали це випробування й успішно завершили навчальний рік.

Я щиро вдячний вам, вашим батькам та всім співробітникам Університету за згуртовану й плідну роботу, що дозволила нам стати кращими й не тільки гідно витримати, але й випередити виклики часу.

Глибокі теоретичні знання, участь у наукових дослідженнях, можливість реалізовувати власні проєкти дозволять вам ухвалювати важливі рішення, бути конкурентоспроможними на ринку праці та впевненими у завтрашньому дні.

Сучасний стратегічний напрям розвитку нашого вишу утворює широке коло партнерів, що дозволяє швидко реагувати на запити стейкхолдерів, оперативно відповідати на новітні умови функціонування світової економіки, досліджувати ці тенденції та готувати кваліфіковані кадри. У нашому Університеті ви сформувалися як професіонали та особистості з лідерськими якостями. Зі знаннями, здобутими в Університеті імені Альфреда Нобеля, перед вами відкривається цілий світ можливостей і тисячі шляхів у професійному житті. Разом із цінним скарбом знань і навичок, які ви берете із собою, ви отримали диплом європейського фахівця. Ви ‒ випускники єдиного університету України, освітні програми якого пройшли міжнародну сертифікацію німецького акредитаційного агентства Zeva. Це засвідчує не лише європейську якість освіти, що забезпечує Університет імені Альфреда Нобеля, але й дає вам реальні можливості працювати у будь-якій країні світу з нашим дипломом.

Ще вчора ви були студентами Університету, сьогодні – ви наші випускники!

На жаль, через карантинні заходи, які тривають, я не зможу потиснути руку особисто кожному з вас під час урочистого вручення дипломів, але подумки я завжди з вами й щиро бажаю вам успіхів!

Ви ‒ наша гордість! Ви ‒ носії ідей і традицій Університету імені Альфреда Нобеля!

До нових звершень!

Президент Університету імені Альфреда Нобеля