Що я знаю про гривню?

Протягом жовтня в рамках вивчення дисципліни «Нобелівські студії: Цифрові фінанси» студенти-фінансисти 1 курсу вивчатимуть цікаві факти про історію та сьогодення гривні, яка цього відсвяткувала 25-річчя.

Вже 05 жовтня 2021 року відбулося засідання клубу «Financial and accounting life» на тему «Народження гривні», де студенти 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» перевіряли свої знання про гривню.

Протягом заняття студенти подивися відео стосовно того, як і де друкують українські гроші, здійснили віртуальну екскурсію Банкнот-монетним двором, дізналися процедуру друкування банкнот та карбування монет. Також студенти побували онлайн у музеї грошей Великобританії, де вони гуляли залами й розглядали експонати. Дізналися про музей на Уолл-Стріт та музей грошей у Дніпрі.

Закріпили свої знання студенти під час виконання завдання на дошці Miro. Працюючи в командах у сесійних залах у Zoom, студенти ділилися враженнями, обговорювали екскурсії та визначали основні відмінності між музеєм Великобританії, Уолл-Стріт і музеєм у Дніпрі.

На студентів ще чекає багато цікавого і захопливого: brainstorm, виявлення фальшивих банкнот та розпізнання захисних знаків на купюрах 200, 500 та 1000 гривень.

Далі буде…