Щира вдячність Задої Анатолію Олександровичу!

Життєво важливим органом університету – є Вчена Рада, тут ухвалюються найважливіші рішення і твориться майбутнє університету. Останні 5 років цей орган функціонував як годинник під керівництвом голови Вченої ради доктора економічних наук професора Задої Анатолія Олександровича.

Важливо, що саме за час головування Анатолія Олександровича Задої та під його керівництвом було розроблено, обговорено і прийнято стратегію розвитку Університету імені Альфреда Нобеля 2016-2025 – перший в історії університету документ, в якому були визначені місія, стратегічні цілі та базові принципи, якими керується університет в освітній, науковій і міжнародний діяльності. Були прийняті рішення з актуальних питань поточної та перспективної роботи Університету, які відкривають нові перспективні напрями розвитку освітньої, наукової та інноваційної діяльності. Як голова А.О. Задоя неухильно контролював виконання рішень Вченої ради, впровадження їх в освітній та науковий процес.

Велика вдячність від керівництва та колективу університету за сумлінну працю, мудрість, виваженість, почуття гумору, тактовність, вагомий внесок та активну і плідну роботу на благо Університету імені Альфреда Нобеля за час перебування на посаді!

Читають також:

Бориса Холода обрано Головою нового складу Вченої ради