Скасування ДПА: що це означає для абітурієнта?

Рада скасувала обов'язкове ДПА для випускників із зазначенням, якщо випускника задовольняють річні оцінки й він не бажає виставляти результати ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту, він може не проходити ДПА.

Це дозволяє випускникові школи, студентові коледжу, професійно-технічного, професійного закладу освіти самостійно визначитися із тим, чи проходити ДПА у формі ЗНО цьогоріч. Ті особи, які вирішили проходити ЗНО, зможуть також самостійно вирішити, чи отримувати оцінку за ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Зауважте: новий закон не скасовує ЗНО для вступників до закладів вищої освіти.

Нагадаємо, що для вступу в Університет імені Альфреда Нобеля необхідно складати мінімум 3 предмети зовнішнього незалежного оцінювання, адже вступ на актуальні освітні програми відбувається лише за складеними сертифікатами ЗНО від 100 балів.

Перелік сертифікатів ЗНО, які необхідні для вступу на освітні програми бакалаврату Університету імені Альфреда Нобеля можна переглянути за цим посиланням.