Соціальний проєкт «Залишайся вдома»

Соціальний проєкт «залишайся вдома»

Найбільша світова проблема сьогодення – розповсюдження коронавірусної інфекції. За короткий період часу епідемія переросла у пандемію COVID-19, що охопила понад 200 країн світу й дотепер набирає обертів.

Здобувачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля не могли залишитися осторонь проблеми, оскільки це стосується усіх й може торкнутися кожного.

Здобувачі групи ПТБ-19 створили соціальний проєкт під назвою «Залишайся вдома», де розкривається тема пандемії COVID-19 та його профілактика. В проєкті акцентується увага на проблемах коронавірусу й відповідального ставлення до запобігання його розповсюдження з закликом дотримуватися карантинних заходів безпеки.

Деталі соціального проєкту за посиланням.

Цей час дуже напружений і тривожний для нас усіх. Залишайтеся вдома та бережіть себе!