Старт навчання

Навчальний рік 2021-2022 вже розпочався 1 вересня. До навчання приступили всі здобувачі освітніх програм денної форми навчання.

Між іншим, навчання відбудеться згідно з затвердженим графіком навчального процесу за будь-яких умов.

Розклад занять давно готовий і доступний у мобільному застосунку "Розклад занять МКР" та на сайті: http://stud.duan.edu.ua/time-table/group (обов'язково відстежуйте зміни)

Здобувачі першого року навчання магістерських програм вечірньої форми навчання та першокурсники бакалаврських програм заочної форми навчання "Право", "Психологія" та "Філологія" розпочинають навчальний рік з 25 вересня.

Магістри другого року вечірньої форми навчання приступають до навчання 18 вересня.

Здобувачів заочної форми навчання 1, 2, 3, 4 курсів чекаємо в комфортних аудиторіях Університету імені Альфреда Нобеля 27 вересня.

До зустрічі в Університеті імені Альфреда Нобеля!