Стартувала вступна кампанія 2022 кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва

25 вересня 2021 р. стартувала кампанія Вступу 2022 зустріччю потенційних абітурієнтів з завідувачем кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля Орловою В.М., к.е.н., доц.

Учасники ознайомилися з особливостями освітньої діяльності кафедри, яка визнана такою, що відповідає вимогам міжнародних стандартів, що підтверджено Сертифікатами ISO 9001:2015, а також Центрального агентства з оцінювання та акредитації ZEVA.

Значну частину бесіди відведено особливостям освітньо-професійних програм кафедри, можливостям здобувачів, плануванню їх діяльності на найближчу перспективу.

Друга частина зустрічі була присвячена особливостям дистанційного навчання в період карантину в Університеті Альфреда Нобеля, зокрема, якості навчання, що викликало зацікавленість у майбутніх абітурієнтів та їх батьків. В результаті обговорення присутні дійшли думки про високу якість організації навчального процесу в Університеті і на кафедрі.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, було багато питань та обговорень!

До наступних зустрічей на Днях кафедри!