Стартував міжнародний проєкт

Відбулося перше засідання щодо запуску міжнародного проєкту «Дослідження рівня підготовки студентів як потенційних працівників на ринку праці в епоху Індустрії 4.0», що реалізується факультетом інженерного менеджменту Познанського університету технологій (Польща) та кафедрою міжнародної торгівлі і підприємництва Університету Альфреда Нобеля (Україна).

Розроблення й реалізація проєкту здійснюється в рамках Меморандуму про взаємопрацю між Університетом Альфреда Нобеля і Познанською політехнікою, пролонгованого 25 квітня 2022 р.

На першій онлайн зустрічі представників університетів-партнерів обговорено також питання міжнародного стажування. Затверджено групу учасників проєкту.

Від кафедри міжнародної торгівлі та підприємництва Університету Альфреда Нобеля:

1. Орлова Вікторія, к.т.н., доц., завідувач кафедри.

2. Валентина Павлова, д.е.н., проф., професор кафедри.

3. Рижкова Галина, к.е.н., доц., доцент кафедри.

4. Кузьменко Оксана, к.е.н., доц., доцент кафедри.

5. Сергєєва Олена, к.н.держ.упр., доц., доцент кафедри.

Від Познанського технологічного університету:

1. Хадаш Лукаш, д.т.н., професор університету, директор Інституту логістики.

2. Павлишин Ірена, к.т.н., доцент Інституту логістики, відповідальна за завдання, пов’язані зі стажуванням на факультеті інженерного менеджменту.

3. Стаховяк Агнешка, д.т.н., професор університету, заступник декана з наукової роботи факультету інженерного менеджменту.

4. Павляк Наталія, к.т.н., інж., доцент Інституту логістики на факультеті інженерного менеджменту.

5. Олешков-Шлапка Йоанна, к.т.н., інж., доцент Інституту логістики на факультеті інженерного менеджменту.

Обговорили напрями спільних наукових досліджень, способи опрацювання результатів та їх публікацію, обмін досвідом у сфері науки і методики, а також розвиток майбутніх напрямів співпраці. Були встановлені цілі дослідження, визначено напрями, проблеми та гіпотези дослідження. Зустріч завершилася розробкою графіка подальшої роботи, а також розподілом обов’язків між сторонами.

Успішного старту!