Студенти-фінансисти приймають участь у програмі «Семестр за кордоном» та «Еразмус+»

Дві студентки 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Маркова Дар'я та Івахненко Вікторія приймають участь у програмі «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на 2019-2020 н.р. між Університетом імені Альфреда Нобеля та Економічним Університетом в м. Катовіце. Студентки навчатимуться англійською мовою у Польщі семестр, за результатами якого їм потрібно скласти екзамени за обраними дисциплінами.

Крім навчання студентки мають можливість подорожувати та знайомитися з культурою цієї країни.

Бажаємо нашим фінансисткам успіхів, чекаємо на повернення, цікаві спогади та обмін досвідом щодо організації навчального процесу за кордоном.

Розповісти