Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Студенти Університету Імені Альфреда Нобеля зайняли перше місце у кейс-чемпіонаті

Нещодавно заснований кейс-клуб в Університеті імені Альфреда Нобеля взяв участь у кейс-чемпіонаті від українського стартапу grow-some, який спеціалізується на вирощуванні мікрогріну. Чемпіонат пройшов у рамках проєкту економічної підтримки східної України «СХІД Економічних можливостей» від агентства США з міжнародного розвитку «USAID».

Мета змагання полягала в створенні унікальної ідеї для подальшого розвитку бізнесу, яка відповідала б місії стартапу.

Команда "Бізнес соняшники" посіла перше місце у змаганні, запропонувавши диференціювати продуктову лінію, а також використати інноваційний підхід для поліпшення механізму послуг, що бізнес пропонує споживачу. Учасники досліджували поточні тренди та ринок мікрогріну в Україні, потреби споживачів, цільову аудиторію та найвигідніші канали збуту продукції, аби знайти найбільш ефективне рішення. До складу команди входили студентки 4 курсу «Міжнародних економічних відносин» Олександра Клочко (МЕВ-17а), Ксенія Шепотько (МЕВ-17а), Анна Шилова (МЕВ-17а) та студентка напрямку «Філології» Ілона Кравцова (ФЛ17-2).

"Кейс-чемпіонат – це неоціненний досвід від початку до кінця, який безперечно вартий того, аби спробувати свої сили. І справа далеко не в перемозі. Ти намагаєшся досконало вивчити сферу, в якій оперує компанія, зрозуміти потреби бізнесу і разом з тим прокачуєш soft- та hard-skills, які неодмінно знадобляться на кар'єрному шляху. Окрім цього, дуже цікаво дізнаватися про рішення кейсу запропонованого іншими учасниками, бо це різні точки зору на одне питання. Я дуже радію з того, що в Університеті з'явився кейс-клуб, який заохочує студентів брати участь у схожих заходах, маючи на меті навчити застосовувати теоретичні знання на практиці. Я сподіваюся, що студенти долучатимуться до цієї ініціативи", - коментує Олександра Клочко, одна з учасниць кейс чемпіонату від команди «Бізнес Соняшники».

Зазначимо, що усього в фіналі брали участь 8 команд зі східних регіонів України, 4 з яких були створені студентами нашого університету: представниками спеціальностей підприємництво, торгівля та біржова діяльність, маркетинг, філологія, міжнародні економічні відносини. Команди “Groot”, “Lazy Peaches”, “Geniuses” та "Бізнес соняшники" гідно представили свої креативні ідеї у рамках кейс-чемпіонату та отримали перший досвід такої участі.

Отже, відкриття «Nobel Case-Club» в Університеті Імені Альфреда Нобеля пройшло успішно! Далі буде…


Читають також: Друга зустріч Nobel Case Club

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57