Сучасний стан та перспективи розвитку туристичної галузі: конференція 2020

У березні 2020 року кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля проведено щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан та перспективи розвитку туристичної галузі».

Учасниками конференції були здобувачі спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Університету імені Альфреда Нобеля, молоді вчені Університету імені Альфреда Нобеля, а також наші шановні гості, яких через обмеження, зумовлені пандемією, ми вітали онлайн — студенти та викладачі:

• Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, м. Дніпро,
  • Дніпровського транспортно-економічного коледжу, м. Дніпро,
  • Університету митної справи та фінансів, м. Дніпро,
  • Національного університету «Запорізька політехніка», м. Запоріжжя,
  • Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія», м. Запоріжжя,
  • Одеського національного економічного університету, м. Одеса,
  • і навіть учень ліцею «Гармонія», м. Одеса!

Деякі з доповідей наших найкращих здобувачів представлені для вашого ознайомлення у презентаціях:

За матеріалами роботи конференції сформовано збірник тез доповідей українською, англійською, німецькою та російською мовами (завантажити за посиланням).

До нових зустрічей!